طراحی پرتالمشاهده شده توسطCustomers onJan 6.طراحی پرتالشرکت فناوری اطلاعات آبی دارای تیم حرفه ای با استفاده از آخرین تکنیک های طراحی پرتال و افزایش رتبه سایت در خدمت شماست.رتبه:4.2

طراحی سایت ، طراحی وب سایت، طراحی وب، طراحی صفحات وب

شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت  و طراحی وب سایتخود را به متخصصان ما واگذار کنید.متخصصان آبی با داشتن دانش و تجربه بالادر خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر طراحی سایت( طراحی وب سایت )همیاری خواهند نمود.فناوری اطلاعات آبی از این کهطراحی سایت خود را به ما می پارید بسیار خرسند خواهدشد.

طراحی سایت، طراحی وب سایت

طراحی سایت ، طراحی وب سایتطراحی وب سایت (طراحی سایت) جنبههای گوناگونی دارد.از جمله آنها می توان به 3 مورد اصلی اشاره نمود: شاید جالب باشد که بدانید انتخاب متون مناسب کمک بسیاری به وب سایت شما میکند. در صورتیکه متون مناسب انتخاب شود موتور های جستجوگر به وب سایت شما اعتبار وبژه ای می دهند.همچنین در صورتی که متون کاربردیباشد، کاربران با ورود به سایت شما زمان بیشتری صرف خواندن مطالب می کنند.این مسالهنه تنها محبویت سایت شما نزد کاربران بالا می برد همچنین موتور های جستجو این مطالبو در نتیجه سایت شما را در رتبه بالاتری قرار می دهند.
قالب وب سایت شما کمک زیادی در جذب کاربران می کند. در صورتی که قالب مناسب و استانداردطراحی شود کاربران از مشاهده آن لذت برده و به محبوبیت سایت شما افزوده میشود.قابلذکر است که قالب گرافیکی سایت از نظر موتورهای جستجوگر تاثیری ندارد .
برنامه نویسی وب سایت شما یکی دیگر از مهمترین مسائل طراحی سایت می باشد. چرا که کاربرپسند بودن سیستم مدیریت ، امنیت سیستم مدیریت و سرعت در اجرای وب سایت کاملا وابستهبه برنامه نویسی سایت می باشد.
فناوری اطلاعات آبی با داشتن متخصصان در زمینه های طراحی وب سایت ، ورود اطلاعات وبرنامه نویسی تحت وب شما را از ابتدا امر طراحی همراهی می کنند و  همیشه آمادهارائه مشاوره رایگان به شما می باشد.

طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان امربسپارید. این افراد با آنالیز رقبای شما و با داشتن دانش کافی در موارد طراحی و بهینهسازی سایت به رونق کسب و کار شما کمک می کنند.
مهمترین مساله بعد از هویت اینترنتی برای یک شرکت ، مساله درآمد بیشتر و رونق کسب وکار از طریق سایت می باشد.

آیا تمایل به طراحی وب سایت و طراحی سایت دارید؟همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید : 44069802

شرکت فناوری اطلاعات آبی ارائه دهنده خدمات طراحی وب و طراحی صفحات وب در ایران و تمامنقاط جهان با 8 سال سابقه درخشان.

چرا طراحی سایت حرفه ای آبی؟

  • طراحی سایت معتبر و استاندار با رعایت تمام قوانین جدید طراحی سایت
  • رعایت استانداردهای معرفی شده توسط گوگل برای بهنیه سازی سایت برای افزایش رتبه سایت
  • استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود برای افزایش سرعت در پیاده سازی و تحویل طراحی وب سایت
  • آنالیز کامل وب سایت مشتری برای درک بهتر از نیازهای مشتری
  • تیم حرفه ای طراحی سایت، برنامه نویسی، گرافیست و متخصص بهینه سازی سایت

سوالات متداول طراحی سایت :

تعرفه طراحی سایت شرکت شما چقدر است؟ برای پاسخدادن به این سوال ابتدا باید مشخص شود که سایت مورد نظر شما استاتیک است یا داینامیک.بعداز تعیین این موضوع باید امکانات داخل سایت شما برآورد شود.بعد از این مراحل می توانیمقیمت دقیق را به شما اعلام کنیم

مدت زمان طراحی سایت از شروع تا تحویل به ما چقدر است؟مدت زمان طراحی سایت از ساده ترین سایت ها، 2 هفته و بستگی به پیچیدگی و امکانات سایتمشتری و همچنین حساسیت شما ممکن است تا 6 ماه هم به طول انجامد

آیا طراحی سایت های شما استاندارد است؟ بله.در طراحی سایت تمام موارد برنامه نویسی استاندارد، طراحی ساختار استاندارد، ترکیب رنگطرح وب سایت و تمام موارد دیگر استاندارد می باشد.

آیا سایت های شما بهینه سازی شده هستند؟ بلهطراحی سایت های ما تمام موارد بهنیه سازی، تگ های مهم و وب سایت بدون خطا را دارا میباشند.

آیا برای بروزرسانی سایت طراحی شده آموزشی دارید؟بله. بعد از اتمام طراحی سایت و در هنگام تحویل سایت طراحی شده طی جلسه حضوری تمامموارد مورد نیاز آموزش داده می شود.

آیا طراحی سایت برای مشتریان خارج از تهران و یا ایران انجاممی دهید؟ بله. شرکت فناوری اطلاعات آبی مفتخر است تا با چندین پروژه برونمرزی مربوط به کشور های آمریکا، انگلیس، ترکیه و... و همچنین دارا بودن مشتریانی دراقسا نقاط ایران این مژده را به شما بدهد که توانیای انجام پروژه های طراحی سایت شمااز راه دور را دارد. برای اطلاع از پروژه های انجام شده به قسمت نمونه کار های مراجعهفرمایید

در صورتی که من خارج از تهران باشم آموزش نحوه بروزرسانیسایت چگونه به من آموزش داده می شود؟ شرکت ما برای تمامی محصولات خود سیدی های آموزشی تصویری تهیه کرده است که با کمک آن سی دی و همچنین راهنمایی های تلفنیبه راحتی قادر خواهید بود نیاز های وب سایت خود را براورده کنید

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟معمولا برای موارد عمومی و طراحی های کوچک که هزینه آنها زیر 2میلیون تومان می باشد50 درصد به عنوان پیش پرداخت و مابقی یک هفته پس از تحویل سایت دریافت می شود. برایکار های نرمال با هزینه بین 2 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان طی 3 پرداخت به صورت:30 درصد پیش پرداخت، 30 درصد در هنگام تحویل سایت و مابقی یک ماه پس از تست دریافتمی شود. مبالغ بالای 7 میلیون تومان به صورت توافقی در قرارداد ذکر می شود.

آیا طراحی سایت شما شامل پشتیبانی می شود؟ بله.تمام قرارداد های طراحی سایت بعد از سال 1387 شامل 18 ماه پشتیبانی می باشد که از طریقتلفن و سامانه مدیریت مشتریان و درخواست ها انجام می شود.

آیا شما هاست و دامنه دارید؟ خیر شرکت ما یکیاز قوی ترین شرکت هایی است که فعالیت خود را بر روی طراحی سایت و بهنیه سازی سایت متمرکزکرده است. اما با توجه به تجربه 9 ساله تیم فناوری اطلاعات آبی، می توانیم برای خریدهاست و دامنه به صورت رایگان به شما مشاوره بدهیم.

آیا غیر از طراحی سایت کار دیگری هم انجام می دهید؟کار اصلی شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت می باشد. اما در کنار این فعالیت ، نرمافزار های تحت وب و ویندوز، کارهای مربوط به شبکه و سخت افزار، مسائل کنترل کیفیت،تبلیغات در گوگل و تبلیغات اینترنتی و  بازاریابی اینترنتینیز انجام می دهیم.

آیا تخفیفی برای طراحی سایت دارید؟ بله. در زمانهای خاصی، پکیج های طراحی سایت را با تخفیف ویژه تا 50 درصد تخفیف ارائه می کنیم.

آیا می توانیم برای طراحی سایت یکی از طرح های زده شده توسطشما را انتخاب کنیم تا هزینه طراحی سایت پایین تر بیاید؟ بله میتوانید بهشرط آن که در قرارداد مشتری ما، طرح اختصاصی ذکر نشده باشد. در صورتی که این نکته ذکرشده باشد شرکت نمی تواند این طرح را جای دیگری استفاده نماید.

آیا در عمل طراحی سایت، طراحی وب سایت،طراحی صفحات وب، طراحیوب با هم فرق دارند؟ خیر می توان گفت از لحاظ عمل همه یکسان هستند. اماعموم ممکن است برداشت های متفاوتی از این کلمات داشته باشد

درباره ما

ارتباط با فناوری اطلاعات آبی جهت طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت , تبلیغات گوگل , افزایش رتبه و ترافیک سایت جهت سفارش خدمات طراحی سایت، طراحی پرتال، بهینه سازی سایت (خدمات سئو) و همچنین سفارش فروشگاه اینترنتی با فناوری اطلاعات آبی تماس بگیرید
آدرس : تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی، ساختمان 431، طبقه 4 واحد 8
تلفن : 44297793
تلفکس : 44297794
شماره پیامک : 10007483452093
آدرس دفتر مرکزی در تهران [عدم پذیرش حضوری] : آیت اله کاشانی ، شهرک پرواز ، خیابان هفتم ، پلاک 11
تلفن : ***
ایمیل : info@blueco.ir
وب سایت : www.blueco.ir

برخی از مشتریان ما

© کلیه حقوق وب سایت برای شرکت مهندسی آبی محفوظ است.
سایت تخفیف گروهی
خرید گروهی
سایت خرید گروهی
طراحی وب سایت

عکاسی
عکاسی صنعتی
عکاسی حرفه ای
تخفیف گروهی
عکاسی تبلیغاتی
عکاسی محصولات
طراحی کاتالوگ
طراحی پرتال خبری بورس
طراحی پرتال خبری
طراحی پرتال خبری تحلیلی
طراحی کاتالوگ حرفه ای
 شرکت طراحی کاتالوگ
شرکت طراحی سایت
شرکت طراحی وب سایت
هاست لینوکس ارزان
طراحی پورتال
طراحی پرتال بهینه سازی سایت
سئو
دامنه
خرید دامنه ثبت دامنه
ثبت دامین
ثبت دامنه ارزان
هاست هاستینگ
هاست ارزان
هاست سریع
هاست ویندوز
میزبانی ویندوز
هاست ویندوز 2008
هاست ویندوز 2003
هاست لینوکس
میزبانی لینوکس
کفش ایمنی
لباس کار ایمنی
تجهیزات آتش نشانی
کفش کار
لباسکار
تولیدی لباس کار
جلیقه خبرنگاری
هشت راه برای آماده کردن شغلتان برای 2013
هفت درس آموخته شده از طراحی وب سایت مسئول
10 راهکار توسعه وب که طراحان باید بدانند
هفت نکته محرمانه برای فارغ التحصیلان طراحی
صاحبان تجارتخانه های کوچک باید HTML و CSS را یاد بگیرند.
چگونه می شود به رتبه عالی در گوگل رسید؟
گرایش طراحی وب 2011
پنج راه برای محبوبتر کردن وب سایت شما
W3C کنسرسیوم شبکه جهانی وب World Wide Web Consortium
گوگل پاندا چیست؟
سیستم مدیریت محتوا چیست؟
فرق سایت ایستا و پویا چیست؟
مقایسه CMS رایگان و تجاری
پورتال چيست؟
استاندارد های طراحی سایت
سیستم مدیریت محتوا
سایت ساز
سیستم آمار وب سایت
قیمت طراحی سایت
سئو
بازاریابی از طریق ایمیل
بهینه سازی سایت
افزایش ترافیک سایت
موتور جستجو گر
معرفی سایت به موتور جستجو
خدمات سئو
شرایط استفاده از خدمات
تبلیغات اینترنتی
تبلیغات کلیکی گوگل
بهینه سازی متون سایت
تعیین مناسب و آنالیز کلمات کلیدی
ورود اطلاعات سایت
وب سایت
سئو
سایت ارزان
طراحی پورتال سازمانی
طراحی پورتال اطلاع رسانی
تحلیل آمار سایت و وبلاگ